masz pomysł?

Zrealizuj go właśnie teraz!

5/ŻK/2019 „Wesołe pokolenie Świecia”

„Wesołe pokolenie Świecia”, wnioskodawca: Aleksandra Chodkiewicz, nr wniosku: 5/ŻK/2019

Wesołe pokolenie Świecia to inicjatywa, która będzie odbywała się na obiektach sportowych w Świeciu dla dzieci lubiących sport w przedziale wiekowym od 8 roku życia do 19 lat. Inicjatywa trwać będzie przez 5 dni, w dwóch turnusach i będzie polegać na aktywnym spędzaniu czasu wolnego. Zaplanowano codzienną aktywność fizyczną na butach kangoo Jumps i pobliskiej siłowni przy stadionie, a także codzienne wspólne drugie śniadanie z warzyw i owoców. Przygotowane atrakcje: gra terenowa, gry zespołowe, aktywność w Parku Wodnym , zdrowe jedzenie, akrobatyka z elementami gimnastyki, kino na wesoło, nocka na materacu powiązana z podchodami (integracja z rodzicami i wspólna wyprawa w las).

Harmonogram planowanych działań:
Wydarzenie planowane jest w terminie od 1 do 14 sierpnia po 3 godziny dziennie.

Jakie korzyści dla społeczności miasta lub gminy Świecie przyniesie realizacja inicjatywy?
Podniesienie swojego poziomu aktywności fizycznej, podnoszenie kompetencji kulturalnych mieszkańców Świecie, zwiększenie roli kultury w procesie edukacji i przygotowania dzieci oraz młodzieży do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Upowszechnianie nowoczesnych metod edukacji kulturalnej, tworzenie warunków do rozwijania aktywności twórczej, w tym do rozwijania talentów. Podniesienie świadomości dotyczącej roli aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, integracja środowiska przez wspólnie spędzany aktywnie czas.

Osoby zaangażowane w projekt:
Inicjator/wnioskodawca: Aleksandra Chodkiewicz – nauczycielka wychowania fizycznego, na co dzień pracująca w zawodzie a popołudniami świadcząca usługi związane z gimnastyką, akrobatyką, pole dance oraz pływaniem. Zajmuję się sportem – szczególnie grupowym dla dzieci (gimnastyka, akrobatyka), Kangoo Jumps Kids, Zumba Kids, a także prowadzę zajęcia aktywizujące najmłodszych podczas urodzin w Parku Wodnym i urodzinach na skaczących butach. Zajęcia prowadzone są w amortyzowanych butach Kangoo Jumps, które idealnie wpływają na stawy u dzieci.

Weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy projekt!
Skip to content