masz pomysł?

Zrealizuj go właśnie teraz!

Głosowanie na inicjatywy zgłoszone do Żyj Kulturą 2021

Wszystkie inicjatywy spełniające wymogi formalne poddane zostaną ocenie poprzez głosowanie internetowe: www.zyjkultura.oksir.eu/glosowanie. Pięć najlepiej ocenionych projektów zostanie umieszczonych na liście rankingowej, która uprawniać będzie do realizacji inicjatywy.

Głosowanie rozpocznie się 12 maja (środa) o godz. 12:00 i potrwa do 16 maja do godz. 12:00. Można oddać jeden głos na 24 godziny. Oddanie głosu trzeba potwierdzić kliknięciem w link, który zostanie przysłany na podany w formularzu adres mailowy.

Klasyfikacją projektów wg stanu z dnia poprzedniego będzie udostępniana na stronie zyjkultura.oksir.eu/klasyfikacja. Klasyfikacja nie jest wiążąca. Ostateczne wyniki zostaną podane po zakończeniu głosowania i zweryfikowaniu poprawności głosów.

Wypełnienie formularza głosowania jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU głosowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu niezbędnym do przeprowadzenia głosowania.

Projekty biorące udział w głosowaniu:

1/ŻK/2021 „Modelarstwo kartonowe”, inicjator: Jerzy Dończyk

2/ŻK/2021 „Artystyczne zaplatanie międzypokoleniowej nici”, inicjator: grupa wolontariacka działająca przy DPS w Świeciu

3/ŻK/2021 „Szanujemy, doceniamy i wspieramy – jesteśmy z Wami”, inicjator: Dorota Macikowska

4/ŻK/2021 „Warsztaty Nowego Cyrku”, inicjator: Patryk Rybus

5/ŻK/2021 „Działalność twórcza i artystyczna jako forma komunikacji międzypokoleniowej”, inicjator: Kamilla Lewandowska

7/ŻK/2021 „Świeckie festiwale”, inicjator: Wojciech Radtke

Weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy projekt!
Skip to content