masz pomysł?

Zrealizuj go właśnie teraz!

Głosowanie na inicjatywy zgłoszone do Żyj Kulturą 2022

Pozytywną ocenę formalną i merytoryczną przeszło 6 z 7 wniosków zgłoszonych do programu „Żyj Kulturą” 2022:

  1. „Ogryzek społeczeństwa”, inicjator: Szymon Piątkowski (ŻK/2/2022).
  2. „Okruchy życia – ciąg dalszy”, inicjator: Alicja Kosiedowska (ŻK/3/2022).
  3. „Czy lubisz Świecie? / Za co lubisz Świecie?”, inicjator: Wojciech Pogoda (ŻK/4/2022).
  4. „Świeckie opowieści, czyli co fludin usłyszał i gzubom chce pomamrotać”, inicjator: Marta Jasnoch-Brzeska (ŻK/5/2022).
  5. „Świecie do góry nogami”, inicjator: grupa nieformalna „Sztuka gimnastyczna Świecia” reprezentowana przez Adrianę Krzemińską (ŻK/6/2022).
  6. „Świeckie festiwale”, inicjator: Wojciech Radtke (ŻK/7/2022).

Wszystkie inicjatywy spełniające wymogi formalne poddane zostaną ocenie poprzez głosowanie internetowe: www.zyjkultura.oksir.eu/glosowanie. Pięć najlepiej ocenionych projektów zostanie umieszczonych na liście rankingowej, która uprawniać będzie do realizacji inicjatywy.

Głosowanie rozpocznie się 25 kwietnia (poniedziałek) o godz. 12:00 i potrwa do 29 kwietnia (piątek) do godz. 12:00. Można oddać jeden głos na 24 godziny. Oddanie głosu trzeba potwierdzić kliknięciem w link, który zostanie przysłany na podany w formularzu adres mailowy.

Klasyfikacją projektów wg stanu z dnia poprzedniego będzie udostępniana na stronie zyjkultura.oksir.eu/klasyfikacja. Klasyfikacja nie jest wiążąca. Ostateczne wyniki zostaną podane po zakończeniu głosowania i zweryfikowaniu poprawności głosów.

Wypełnienie formularza głosowania jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU głosowania (regulamin dostępny na stronie www.zyjkultura.oksir.eu w zakładce do pobrania) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu niezbędnym do przeprowadzenia głosowania.

Opisy inicjatyw dostępne w zakładce: INICJATYWY 2022

Program Żyj Kulturą 2022 współfinansowany jest przez Mondi Świecie S.A.

Weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy projekt!
Skip to content